Post by Anne on Aug 20, 2008 8:07:08 GMT 2
1. Tervetuloa PKK:n järjestämiin KRJ:n kouluratsastuskilpailuihin 8.9.2008.
2. Kilpailut ratsastetaan Seppeleen maneesilla
3. Ratsastaja saa osallistua luokkaan viisi kertaa.
4. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on vapaaehtoinen.
6. Luokkaan mahtuu rajattomasti osallistujaa.
7. Tulokset arvontakoneesta, lyhyen kaavan kautta.
8. Vastuuhenkilönä Anne (ellin.ratsutalli@hotmail.com)
9. Kilpailut ovat osa PKK-cupia. Tämä on toinen osakilpailu kouluratsastuksessa.
Saa osallistua.
Luokat:
1. Helppo C, avoin piirretyille
2. Helppo B, avoin piirretyille
3. Helppo A, avoin piirretyille
4. Vaativa B, avoin piirretyille
5. Vaativa A, avoin piirretyille
6. Inter I, avoin piirretyille
Saa osallistua.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 5.9.2008 klo 18.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - Hevonen VH-xxxxx, http://osoite
Tulokset - Luokka 1. Helppo C, avoin piirretyille
1. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - RÖKin Tarinapoika VH-35842
2. jaffa (VRL-0167, HsK) - MK's Tiandri VH-07421
3. Winky (VRL-1293, CeRi) - AHO Cecilia VH-40090
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Jelena VH-30946
5. Kukka (VRL-5293, YTL) - Purjeen Pikkuepeli
---
6. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Frisky's Tropical VH-19888
7. Latu (VRL-1436, YTL) - Azat Geranica AET
8. Winky (VRL-1293, CeRi) - Baybee v.d Rummu VH-41633
9. Nana (VRL-8513, VIRUS) - Ilolan Eliksiiri VH-42139
10. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - AH Tuomion Merkki
11. Latu (VRL-1436, YTL) - Kiss My Mocca Lips
12. Winky (VRL-1293, CeRi) - Wan's Shayla VH-26752
13. Sophie (VRL-8400, VIRUS) - Blonde Q VH-43105
14. Winky (VRL-1293, CeRi) - Yorktown VH-41777
15. Latu (VRL-1436, YTL) - Husn Junah ox
16. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - Lamourin Uinujainen
17. Latu (VRL-1436, YTL) - Fixfax Jesus Zero
18. Kukka (VRL-5293, YTL) - Blue Charmboy
19. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gushem Ayal VH-30965
20. Latu (VRL-1436, YTL) - N's Neéraagraz
21. Winky (VRL-1293, CeRi) - Kaviopolun Marcus
22. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Iya VH-26461
23. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Prossia ANK VH-20424
24. Kukka (VRL-5293, YTL) - Knight for the Ladies AET VH-16399
25. Ros. (VRL-0757, FSRa) - Kalaman Kalapee KIR VH-47863
26. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Bealo Kin
27. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - Nuuhku's Wurud ox
28. Kukka (VRL-5293, YTL) - HJS Amelia
Tulokset - Luokka 2. Helppo B, avoin piirretyille
1. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - AH Tuomion Merkki
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yemerek Charma AET
3. Latu (VRL-1436, YTL) - N's Neéraagraz
4. Winky (VRL-1293, CeRi) - Fredrika WO VH-17617
5. Ros. (VRL-0757, FSRa) - Blonde Q VH-43105
---
6. Kukka (VRL-5293, YTL) - Demir Guw VH-31033
7. Winky (VRL-1293, CeRi) - Davigan WO VH-17614
8. Latu (VRL-1436, YTL) - Azat Geranica AET
9. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Jelena VH-30946
10. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Frisky's Tropical VH-19888
11. jaffa (VRL-0167, HsK) - MK's Tiandri VH-07421
12. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Bealo Kin
13. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Taatelin Suklaasuudelma VH-20276
14. Mariel (VRL-8490, VIRUS) - Deen Pelimanni VH-46232
15. Winky (VRL-1293, CeRi) - Das Kriminaal
16. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - RÖKin Tarinapoika VH-35842
17. Kukka (VRL-5293, YTL) - Migacha Kam
18. Kukka (VRL-5293, YTL) - Kit Adii
19. Winky (VRL-1293, CeRi) - Baybee v.d Rummu VH-41633
20. Kukka (VRL-5293, YTL) - Abat Jady VH-31069
21. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - Lamourin Uinujainen
22. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - Nuuhku's Wurud ox
23. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Iya VH-26461
24. Kukka (VRL-5293, YTL) - Love Come Closer
25. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Prossia ANK VH-20424
26. Winky (VRL-1293, CeRi) - AHO Cecilia VH-40090
27. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gushem Ayal VH-30965
Tulokset - Luokka 3. Helppo A, avoin piirretyille
1. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Taatelin Suklaasuudelma VH-20276
2. Kukka (VRL-5293, YTL - Nanoyka
3. Kukka (VRL-5293, YTL) - Abat Jady VH-31069
4. Anne (VRL-6858, VIRUS) - Black Blade VH-18856
---
5. Nana (VRL-8513, VIRUS) - Venetia de Grand VH-46404
6. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Calembel Radon VH-38993
7. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Véliva Leon VH-36925
8. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Istok Onyx AET VH-31100
9. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
10. Kukka (VRL-5293, YTL) - Demir Guw VH-31033
11. Kukka (VRL-5293, YTL) - Love Come Closer
12. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Nar Rin Samba
13. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Mico Tindo AET
14. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yemerek Charma AET VH-32333
15. Kukka (VRL-5293, YTL) - WW'Winterys Winner
16. Winky (VRL-1293, CeRi) - Das Kriminaal
17. Ros. (VRL-0757, FSRa) - Kamikaze VH-44611
Tulokset - Luokka 4. Vaativa B, avoin piirretyille
1. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gazuca Charma AET VH-31099
2. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Mico Tindo AET
3. Sastu (VRL-8084, VIRUS) - Andrew VH-42128
---
4. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Calembel Radon VH-38993
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
6. Anne (VRL-6858, VIRUS) - Risto-Ryöväri VH-42483
7. Kukka (VRL-5293, YTL) - Zhiga VH-34593
8. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Véliva Leon VH-36925
9. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gan Janly VH-31070
10.
11. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Istok Onyx AET VH-31100
12. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Vapun Kaipuu VH-26397
13. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Nar Rin Samba VH-17772
Tulokset - Luokka 5. Vaativa A, avoin piirretyille
1. Dreamer (VRL-0809, BRT) - Raad van Bestuur VH-19514
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Kamomilla VH-33784
---
3. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gan Janly VH-31070
4. Kukka (VRL-5293, YTL) - Zhiga VH-34593
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Rhocda Milla VH-34513
6. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gazuca Charma AET VH-31099
7. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Vapun Kaipuu VH-26397
8. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Pizhar VH-30963
Tulokset - Luokka 6. Inter I, avoin piirretyille
1. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Pizhar VH-30963
2. Dreamer (VRL-0809, BRT) - Raad van Bestuur VH-19514
---
3. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Rhocda Milla VH-34513
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Kamomilla VH-33784
2. Kilpailut ratsastetaan Seppeleen maneesilla
3. Ratsastaja saa osallistua luokkaan viisi kertaa.
4. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on vapaaehtoinen.
6. Luokkaan mahtuu rajattomasti osallistujaa.
7. Tulokset arvontakoneesta, lyhyen kaavan kautta.
8. Vastuuhenkilönä Anne (ellin.ratsutalli@hotmail.com)
9. Kilpailut ovat osa PKK-cupia. Tämä on toinen osakilpailu kouluratsastuksessa.
Saa osallistua.
Luokat:
1. Helppo C, avoin piirretyille
2. Helppo B, avoin piirretyille
3. Helppo A, avoin piirretyille
4. Vaativa B, avoin piirretyille
5. Vaativa A, avoin piirretyille
6. Inter I, avoin piirretyille
Saa osallistua.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 5.9.2008 klo 18.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - Hevonen VH-xxxxx, http://osoite
Tulokset - Luokka 1. Helppo C, avoin piirretyille
1. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - RÖKin Tarinapoika VH-35842
2. jaffa (VRL-0167, HsK) - MK's Tiandri VH-07421
3. Winky (VRL-1293, CeRi) - AHO Cecilia VH-40090
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Jelena VH-30946
5. Kukka (VRL-5293, YTL) - Purjeen Pikkuepeli
---
6. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Frisky's Tropical VH-19888
7. Latu (VRL-1436, YTL) - Azat Geranica AET
8. Winky (VRL-1293, CeRi) - Baybee v.d Rummu VH-41633
9. Nana (VRL-8513, VIRUS) - Ilolan Eliksiiri VH-42139
10. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - AH Tuomion Merkki
11. Latu (VRL-1436, YTL) - Kiss My Mocca Lips
12. Winky (VRL-1293, CeRi) - Wan's Shayla VH-26752
13. Sophie (VRL-8400, VIRUS) - Blonde Q VH-43105
14. Winky (VRL-1293, CeRi) - Yorktown VH-41777
15. Latu (VRL-1436, YTL) - Husn Junah ox
16. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - Lamourin Uinujainen
17. Latu (VRL-1436, YTL) - Fixfax Jesus Zero
18. Kukka (VRL-5293, YTL) - Blue Charmboy
19. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gushem Ayal VH-30965
20. Latu (VRL-1436, YTL) - N's Neéraagraz
21. Winky (VRL-1293, CeRi) - Kaviopolun Marcus
22. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Iya VH-26461
23. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Prossia ANK VH-20424
24. Kukka (VRL-5293, YTL) - Knight for the Ladies AET VH-16399
25. Ros. (VRL-0757, FSRa) - Kalaman Kalapee KIR VH-47863
26. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Bealo Kin
27. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - Nuuhku's Wurud ox
28. Kukka (VRL-5293, YTL) - HJS Amelia
Tulokset - Luokka 2. Helppo B, avoin piirretyille
1. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - AH Tuomion Merkki
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yemerek Charma AET
3. Latu (VRL-1436, YTL) - N's Neéraagraz
4. Winky (VRL-1293, CeRi) - Fredrika WO VH-17617
5. Ros. (VRL-0757, FSRa) - Blonde Q VH-43105
---
6. Kukka (VRL-5293, YTL) - Demir Guw VH-31033
7. Winky (VRL-1293, CeRi) - Davigan WO VH-17614
8. Latu (VRL-1436, YTL) - Azat Geranica AET
9. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Jelena VH-30946
10. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Frisky's Tropical VH-19888
11. jaffa (VRL-0167, HsK) - MK's Tiandri VH-07421
12. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Bealo Kin
13. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Taatelin Suklaasuudelma VH-20276
14. Mariel (VRL-8490, VIRUS) - Deen Pelimanni VH-46232
15. Winky (VRL-1293, CeRi) - Das Kriminaal
16. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - RÖKin Tarinapoika VH-35842
17. Kukka (VRL-5293, YTL) - Migacha Kam
18. Kukka (VRL-5293, YTL) - Kit Adii
19. Winky (VRL-1293, CeRi) - Baybee v.d Rummu VH-41633
20. Kukka (VRL-5293, YTL) - Abat Jady VH-31069
21. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - Lamourin Uinujainen
22. Lamina (VRL-7813, VIRUS) - Nuuhku's Wurud ox
23. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Iya VH-26461
24. Kukka (VRL-5293, YTL) - Love Come Closer
25. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Prossia ANK VH-20424
26. Winky (VRL-1293, CeRi) - AHO Cecilia VH-40090
27. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gushem Ayal VH-30965
Tulokset - Luokka 3. Helppo A, avoin piirretyille
1. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Taatelin Suklaasuudelma VH-20276
2. Kukka (VRL-5293, YTL - Nanoyka
3. Kukka (VRL-5293, YTL) - Abat Jady VH-31069
4. Anne (VRL-6858, VIRUS) - Black Blade VH-18856
---
5. Nana (VRL-8513, VIRUS) - Venetia de Grand VH-46404
6. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Calembel Radon VH-38993
7. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Véliva Leon VH-36925
8. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Istok Onyx AET VH-31100
9. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
10. Kukka (VRL-5293, YTL) - Demir Guw VH-31033
11. Kukka (VRL-5293, YTL) - Love Come Closer
12. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Nar Rin Samba
13. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Mico Tindo AET
14. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yemerek Charma AET VH-32333
15. Kukka (VRL-5293, YTL) - WW'Winterys Winner
16. Winky (VRL-1293, CeRi) - Das Kriminaal
17. Ros. (VRL-0757, FSRa) - Kamikaze VH-44611
Tulokset - Luokka 4. Vaativa B, avoin piirretyille
1. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gazuca Charma AET VH-31099
2. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Mico Tindo AET
3. Sastu (VRL-8084, VIRUS) - Andrew VH-42128
---
4. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Calembel Radon VH-38993
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
6. Anne (VRL-6858, VIRUS) - Risto-Ryöväri VH-42483
7. Kukka (VRL-5293, YTL) - Zhiga VH-34593
8. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Véliva Leon VH-36925
9. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gan Janly VH-31070
10.
11. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Istok Onyx AET VH-31100
12. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Vapun Kaipuu VH-26397
13. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Nar Rin Samba VH-17772
Tulokset - Luokka 5. Vaativa A, avoin piirretyille
1. Dreamer (VRL-0809, BRT) - Raad van Bestuur VH-19514
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Kamomilla VH-33784
---
3. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gan Janly VH-31070
4. Kukka (VRL-5293, YTL) - Zhiga VH-34593
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Rhocda Milla VH-34513
6. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gazuca Charma AET VH-31099
7. Ada (VRL-3880, ROWDY) - Vapun Kaipuu VH-26397
8. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Pizhar VH-30963
Tulokset - Luokka 6. Inter I, avoin piirretyille
1. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Pizhar VH-30963
2. Dreamer (VRL-0809, BRT) - Raad van Bestuur VH-19514
---
3. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Rhocda Milla VH-34513
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Kamomilla VH-33784