Post by Anne on Aug 24, 2009 1:09:07 GMT 2
1. Tervetuloa PKK:n järjestämiin KRJ:n kouluratsastuskilpailuihin 8.9.2009.
2. Kilpailut ratsastetaan Seppeleen maneesilla
3. Ratsastaja saa osallistua luokkaan kymmenen kertaa. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
4. Luokkaan mahtuu 100 osallistujaa.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on vapaaehtoinen.
6. Tulokset arvontakoneesta, lyhyen kaavan kautta.
7. Vastuuhenkilönä Anne (ellin.ratsutalli@hotmail.com)
8. Viralliset tulokset nähtävissä VRL:n tulosarkistossa.
9. Kilpailut ovat osa PKK-cupia. Tämä on syksyn toinen osakilpailu kouluratsastuksessa.
Luokat:
1. Helppo C, avoin piirretyille
2. Helppo B, avoin piirretyille
3. Helppo A, avoin piirretyille
4. Vaativa B, avoin piirretyille
5. Vaativa A, avoin piirretyille
6. Inter I, avoin piirretyille
Osallistua saa vasta kun kilpailu löytyy VRL:n kalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 4.9.2009 klo 18.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx) - Hevonen VH-xxxxx, http://osoite
Huom. hevosen osoitteen laittaminen kerran riittää.
TULOKSET:
1. Helppo C, avoin piirretyille
1. Shiro (VRL-0271) - Vintage Immorality
2. Nana (VRL-8513) - JK Weikko VH-64702
3. Pipsa (VRL-8409) – Peanut Cookie
4. Sini (VRL-5589) - JM Pernilla VH-63694
5. Annundwen (VRL-0399) - Garalla AET VH-48996
6. Annundwen (VRL-0399) - Lucja VH-24680
7. Annundwen (VRL-0399) - Elwiira WQ
8. Dreamer (VRL-0809) - Hera Arch VH-53686
9. Nana (VRL-8513) - Revon tuitsukeme
10. Annundwen (VRL-0399) - Larissa Irene AET VH-20885
11. Dreamer (VRL-0809) - Sam's Green Monster
12. Josefiina (VRL-8252) - Hvítur Dvergur VH-48193
13. Annundwen (VRL-0399) - Shaade SKP
14. Shiro (VRL-0271) - Hakem al Nathifa
15. Annundwen (VRL-0399) - Taicum Amphara AET VH-13368
16. Pipsa (VRL-8409) – Bjalla frå Frign VH-58169
17. Annundwen (VRL-0399) - Sultan of Fire AET VH-48999
18. Annundwen (VRL-0399) - Iya VH-26461
19. Kopsu (VRL-9874) - Poker Face VH-63650
20. Pipsa (VRL-8409) – Vinur VH-59941
2. Helppo B, avoin piirretyille
1. Pipsa (VRL-8409) – Frozen Princess VH-58169
2. Nana (VRL-8513) - Ilolan eliksiiri VH-42139
3. Annundwen (VRL-0399) - Nasin Klaudia AET VH-31062
4. Shiro (VRL-0271) - Hakem al Nathifa
5. Nana (VRL-8513) - Hiekan angela VH-55293
6. Yuff (VRL-9024) - Renegade VH-54711
7. Nana (VRL-8513) - Ceilocar
8. Kopsu (VRL-9874) - Poker Face VH-63650
9. Nana (VRL-8513) - Nerman nenny VH-46717
10. Dreamer (VRL-0809) - Black Blade VH-18856
11. Annundwen (VRL-0399) - Slide Morione AET VH-27851
12. Dreamer (VRL-0809) - Sam's Green Monster
13. Dreamer (VRL-0809) - Omfattende Glans Ev VH-43856
14. Josefiina (VRL-8252) - Hvítur Dvergur VH-48193
15. Pipsa (VRL-8409) – Oikukas Ajatus VH-64691
16. Ros. (VRL-0757) - Flametongue VH-4530
17. Pipsa (VRL-8409) – Bjalla frå Frign VH-58169
18. Shiro (VRL-0271) - Vintage Immorality
19. Roosa (VRL-9507) - Amaréa Shalim VH-50625
20. Annundwen (VRL-0399) - Nemesis `48 VH-29751
21. Dreamer (VRL-0809) - Hera Arch VH-53686
22. Annundwen (VRL-0399) - Waselin VH-55966
23. Josefiina (VRL-8252) - Sel ZEL VH-3952
24. Annundwen (VRL-0399) - Eternal VH-21672
25. Pipsa (VRL-8409) – Solsikke VH-50376
26. Pipsa (VRL-8409) – Toivon Tuike VH-45980
27. Ros. (VRL-0757) - Kalaman Kalapee KIR VH-47863
28. Annundwen (VRL-0399) - Karissa AET VH-27934
29. Annundwen (VRL-0399) - Muljulandian Räkänokka
3. Helppo A, avoin piirretyille
1. ryga (VRL-9608) - Tracey Boy VH-59928
2. ryga (VRL-9608) - Brutul VH-59899
3. Pipsa (VRL-8409) – Solsikke VH-50376
4. Josefiina (VRL-8252) - Sel ZEL VH-39528
5. Dreamer (VRL-0809) - Black Blade VH-18856
6. Annundwen (VRL-0399) - Nasin Klaudia AET VH-31062
7. Pipsa (VRL-8409) – Toivon Tuike VH-45980
8. ryga (VRL-9608) - Waltmoe VH-59901
9. ryga (VRL-9608) - Lokust K VH-59902
10. ryga (VRL-9608) - Kalrut VH-59968
11. ryga (VRL-9608) - Neesa VH-59995
12. ryga (VRL-9608) - Mohrath VH-59904
13. Dreamer (VRL-0809) - Omfattende Glans Ev VH-43856
14. Pipsa (VRL-8409) – Oikukas Ajatus VH-64691
15. ryga (VRL-9608) - Toe Toe VH-59884
16. Anne (VRL-6858) - Shera kel VH-58418
17. ryga (VRL-9608) - Degan VH-59908
18. ryga (VRL-9608) - Coldman VH-59915
19. Yuff (VRL-9024) - Renegade VH-54711
20. Annundwen (VRL-0399) - Gazuca Charma AET VH-31099
21. Annundwen (VRL-0399) - Gan Janly VH-31070
22. Annundwen (VRL-0399) - Muljulandian Räkänokka
23. Pipsa (VRL-8409) – Risto-Ryöväri VH-42483
4. Vaativa B, avoin piirretyille
1. Pipsa (VRL-8409) – Risto-Ryöväri VH-42483
2. Annundwen (VRL-0399) - Gan Janly VH-31070
3. Annundwen (VRL-0399) - Rhocda Milla VH-34513
4. Annundwen (VRL-0399) - Pizhar VH-30963
5. Shiro (VRL-0271) - Quenon Kemp VH-12897
6. Annundwen (VRL-0399) - Nar Rin Samba VH-17772
7. Annundwen (VRL-0399) - Gazuca Charma AET VH-31099
8. Annundwen (VRL-0399) - Verneri Zat AET VH-13378
9. Annundwen (VRL-0399) - Priscilla AET VH-20211
10. Shiro (VRL-0271) - IS Luscinia Noche VH-48694
11. Annundwen (VRL-0399) - Istok Onyx AET VH-31100
12. Annundwen (VRL-0399) - Yugaraic AET VH-18113
13. Annundwen (VRL-0399) - Veruco Zat AET VH-13379
14. Shiro (VRL-0271) - IS Morrighan VH-48697
15. Anne (VRL-6858) - Shera kel VH-58418
16. Shiro (VRL-0271) - Zachary VH-43561
5. Vaativa A, avoin piirretyille
1. Dreamer (VRL-0809) - Raad van Bestuur VH-19514
2. Shiro (VRL-0271) - Zachary VH-43561
3. Annundwen (VRL-0399) - Nar Rin Samba VH-17772
4. Annundwen (VRL-0399) - Priscilla AET VH-20211
5. Shiro (VRL-0271) - IS Morrighan VH-48697
6. Annundwen (VRL-0399) - Istok Onyx AET VH-31100
7. Annundwen (VRL-0399) - Rhocda Milla VH-34513
8. Annundwen (VRL-0399) - Yugaraic AET VH-18113
9. Annundwen (VRL-0399) - Pizhar VH-30963
10. Shiro (VRL-0271) - Quenon Kemp VH-12897
11. Annundwen (VRL-0399) - Veruco Zat AET VH-13379
12. Shiro (VRL-0271) - IS Luscinia Noche VH-48694,
13. Annundwen (VRL-0399) - Verneri Zat AET VH-13378
6. Inter I, avoin piirretyille
1. Annundwen (VRL-0399) - Skip Slide AET VH-10487
2. Annundwen (VRL-0399) - Kamomilla VH-33784
3. ryga (VRL-9608) - Maksime VH-65668
4. Annundwen (VRL-0399) - Illusia Fire AET VH-10289
5. Dreamer (VRL-0809) - Raad van Bestuur VH-19514
6. Annundwen (VRL-0399) - Bimieca Soy AET VH-13936
2. Kilpailut ratsastetaan Seppeleen maneesilla
3. Ratsastaja saa osallistua luokkaan kymmenen kertaa. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
4. Luokkaan mahtuu 100 osallistujaa.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on vapaaehtoinen.
6. Tulokset arvontakoneesta, lyhyen kaavan kautta.
7. Vastuuhenkilönä Anne (ellin.ratsutalli@hotmail.com)
8. Viralliset tulokset nähtävissä VRL:n tulosarkistossa.
9. Kilpailut ovat osa PKK-cupia. Tämä on syksyn toinen osakilpailu kouluratsastuksessa.
Luokat:
1. Helppo C, avoin piirretyille
2. Helppo B, avoin piirretyille
3. Helppo A, avoin piirretyille
4. Vaativa B, avoin piirretyille
5. Vaativa A, avoin piirretyille
6. Inter I, avoin piirretyille
Osallistua saa vasta kun kilpailu löytyy VRL:n kalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 4.9.2009 klo 18.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx) - Hevonen VH-xxxxx, http://osoite
Huom. hevosen osoitteen laittaminen kerran riittää.
TULOKSET:
1. Helppo C, avoin piirretyille
1. Shiro (VRL-0271) - Vintage Immorality
2. Nana (VRL-8513) - JK Weikko VH-64702
3. Pipsa (VRL-8409) – Peanut Cookie
4. Sini (VRL-5589) - JM Pernilla VH-63694
5. Annundwen (VRL-0399) - Garalla AET VH-48996
6. Annundwen (VRL-0399) - Lucja VH-24680
7. Annundwen (VRL-0399) - Elwiira WQ
8. Dreamer (VRL-0809) - Hera Arch VH-53686
9. Nana (VRL-8513) - Revon tuitsukeme
10. Annundwen (VRL-0399) - Larissa Irene AET VH-20885
11. Dreamer (VRL-0809) - Sam's Green Monster
12. Josefiina (VRL-8252) - Hvítur Dvergur VH-48193
13. Annundwen (VRL-0399) - Shaade SKP
14. Shiro (VRL-0271) - Hakem al Nathifa
15. Annundwen (VRL-0399) - Taicum Amphara AET VH-13368
16. Pipsa (VRL-8409) – Bjalla frå Frign VH-58169
17. Annundwen (VRL-0399) - Sultan of Fire AET VH-48999
18. Annundwen (VRL-0399) - Iya VH-26461
19. Kopsu (VRL-9874) - Poker Face VH-63650
20. Pipsa (VRL-8409) – Vinur VH-59941
2. Helppo B, avoin piirretyille
1. Pipsa (VRL-8409) – Frozen Princess VH-58169
2. Nana (VRL-8513) - Ilolan eliksiiri VH-42139
3. Annundwen (VRL-0399) - Nasin Klaudia AET VH-31062
4. Shiro (VRL-0271) - Hakem al Nathifa
5. Nana (VRL-8513) - Hiekan angela VH-55293
6. Yuff (VRL-9024) - Renegade VH-54711
7. Nana (VRL-8513) - Ceilocar
8. Kopsu (VRL-9874) - Poker Face VH-63650
9. Nana (VRL-8513) - Nerman nenny VH-46717
10. Dreamer (VRL-0809) - Black Blade VH-18856
11. Annundwen (VRL-0399) - Slide Morione AET VH-27851
12. Dreamer (VRL-0809) - Sam's Green Monster
13. Dreamer (VRL-0809) - Omfattende Glans Ev VH-43856
14. Josefiina (VRL-8252) - Hvítur Dvergur VH-48193
15. Pipsa (VRL-8409) – Oikukas Ajatus VH-64691
16. Ros. (VRL-0757) - Flametongue VH-4530
17. Pipsa (VRL-8409) – Bjalla frå Frign VH-58169
18. Shiro (VRL-0271) - Vintage Immorality
19. Roosa (VRL-9507) - Amaréa Shalim VH-50625
20. Annundwen (VRL-0399) - Nemesis `48 VH-29751
21. Dreamer (VRL-0809) - Hera Arch VH-53686
22. Annundwen (VRL-0399) - Waselin VH-55966
23. Josefiina (VRL-8252) - Sel ZEL VH-3952
24. Annundwen (VRL-0399) - Eternal VH-21672
25. Pipsa (VRL-8409) – Solsikke VH-50376
26. Pipsa (VRL-8409) – Toivon Tuike VH-45980
27. Ros. (VRL-0757) - Kalaman Kalapee KIR VH-47863
28. Annundwen (VRL-0399) - Karissa AET VH-27934
29. Annundwen (VRL-0399) - Muljulandian Räkänokka
3. Helppo A, avoin piirretyille
1. ryga (VRL-9608) - Tracey Boy VH-59928
2. ryga (VRL-9608) - Brutul VH-59899
3. Pipsa (VRL-8409) – Solsikke VH-50376
4. Josefiina (VRL-8252) - Sel ZEL VH-39528
5. Dreamer (VRL-0809) - Black Blade VH-18856
6. Annundwen (VRL-0399) - Nasin Klaudia AET VH-31062
7. Pipsa (VRL-8409) – Toivon Tuike VH-45980
8. ryga (VRL-9608) - Waltmoe VH-59901
9. ryga (VRL-9608) - Lokust K VH-59902
10. ryga (VRL-9608) - Kalrut VH-59968
11. ryga (VRL-9608) - Neesa VH-59995
12. ryga (VRL-9608) - Mohrath VH-59904
13. Dreamer (VRL-0809) - Omfattende Glans Ev VH-43856
14. Pipsa (VRL-8409) – Oikukas Ajatus VH-64691
15. ryga (VRL-9608) - Toe Toe VH-59884
16. Anne (VRL-6858) - Shera kel VH-58418
17. ryga (VRL-9608) - Degan VH-59908
18. ryga (VRL-9608) - Coldman VH-59915
19. Yuff (VRL-9024) - Renegade VH-54711
20. Annundwen (VRL-0399) - Gazuca Charma AET VH-31099
21. Annundwen (VRL-0399) - Gan Janly VH-31070
22. Annundwen (VRL-0399) - Muljulandian Räkänokka
23. Pipsa (VRL-8409) – Risto-Ryöväri VH-42483
4. Vaativa B, avoin piirretyille
1. Pipsa (VRL-8409) – Risto-Ryöväri VH-42483
2. Annundwen (VRL-0399) - Gan Janly VH-31070
3. Annundwen (VRL-0399) - Rhocda Milla VH-34513
4. Annundwen (VRL-0399) - Pizhar VH-30963
5. Shiro (VRL-0271) - Quenon Kemp VH-12897
6. Annundwen (VRL-0399) - Nar Rin Samba VH-17772
7. Annundwen (VRL-0399) - Gazuca Charma AET VH-31099
8. Annundwen (VRL-0399) - Verneri Zat AET VH-13378
9. Annundwen (VRL-0399) - Priscilla AET VH-20211
10. Shiro (VRL-0271) - IS Luscinia Noche VH-48694
11. Annundwen (VRL-0399) - Istok Onyx AET VH-31100
12. Annundwen (VRL-0399) - Yugaraic AET VH-18113
13. Annundwen (VRL-0399) - Veruco Zat AET VH-13379
14. Shiro (VRL-0271) - IS Morrighan VH-48697
15. Anne (VRL-6858) - Shera kel VH-58418
16. Shiro (VRL-0271) - Zachary VH-43561
5. Vaativa A, avoin piirretyille
1. Dreamer (VRL-0809) - Raad van Bestuur VH-19514
2. Shiro (VRL-0271) - Zachary VH-43561
3. Annundwen (VRL-0399) - Nar Rin Samba VH-17772
4. Annundwen (VRL-0399) - Priscilla AET VH-20211
5. Shiro (VRL-0271) - IS Morrighan VH-48697
6. Annundwen (VRL-0399) - Istok Onyx AET VH-31100
7. Annundwen (VRL-0399) - Rhocda Milla VH-34513
8. Annundwen (VRL-0399) - Yugaraic AET VH-18113
9. Annundwen (VRL-0399) - Pizhar VH-30963
10. Shiro (VRL-0271) - Quenon Kemp VH-12897
11. Annundwen (VRL-0399) - Veruco Zat AET VH-13379
12. Shiro (VRL-0271) - IS Luscinia Noche VH-48694,
13. Annundwen (VRL-0399) - Verneri Zat AET VH-13378
6. Inter I, avoin piirretyille
1. Annundwen (VRL-0399) - Skip Slide AET VH-10487
2. Annundwen (VRL-0399) - Kamomilla VH-33784
3. ryga (VRL-9608) - Maksime VH-65668
4. Annundwen (VRL-0399) - Illusia Fire AET VH-10289
5. Dreamer (VRL-0809) - Raad van Bestuur VH-19514
6. Annundwen (VRL-0399) - Bimieca Soy AET VH-13936