Post by Anne on Feb 18, 2009 10:17:49 GMT 2
1. Tervetuloa PKK:n järjestämiin KRJ:n kouluratsastuskilpailuihin 16.3.2009.
2. Kilpailut ratsastetaan Seppeleen maneesilla
3. Ratsastaja saa osallistua luokkaan kymmenen kertaa. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
4. Luokkaan mahtuu 100 osallistujaa.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on vapaaehtoinen.
6. Tulokset arvontakoneesta, lyhyen kaavan kautta.
7. Vastuuhenkilönä Anne (ellin.ratsutalli@hotmail.com)
8. Viralliset tulokset nähtävissä VRL:n tulosarkistossa.
9. Kilpailut ovat osa PKK-cupia. Tämä on kevään kolmas osakilpailu kouluratsastuksessa.
Luokat:
1. Helppo C, avoin piirretyille
2. Helppo B, avoin piirretyille
3. Helppo A, avoin piirretyille
4. Vaativa B, avoin piirretyille
5. Vaativa A, avoin piirretyille
6. Inter I, avoin piirretyille
Osallistua saa vasta kun kilpailu löytyy VRL:n kalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 12.3.2009 klo 18.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx) - Hevonen VH-xxxxx, http://osoite
Tulokset:
1. Helppo C, avoin piirretyille
1. Karoliina (VRL-9027) - Joyhofs Axel VH-46358
2. Sini (VRL-5589) - Until So Far VH-58539
3. Laurel (VRL-0401) - KAD Jamie VH-46387
4. enna (VRL-9221) - Rallati EST VH-56763
5. Ilu (VRL-9314) - UT Eternal Freedom VH-48190
6. Odessa (VRL-0877) - Dil Chahata Hai VH-16709
7. Sini (VRL-5589) - Nostalgic Nemb VH-58967
8. Toi (VRL-5265) - Revon Nokena
9. Kukka (VRL-5293) - Sambady M.C VH-51658
10. Kukka (VRL-5293) - Knight for the Ladies AET VH-16399
11. Sini (VRL-5589) - Take Your Time VH-58912
12. Annundwen (VRL-0399) - Tinwe Telumtehtar AET VH-13375
13. Annundwen (VRL-0399) - Tinwe Cassiopeiae AET VH-10485
14. Reega (VRL-7813) - RÖKin Tarinapoika VH-35842
15. VeronicaT (VRL-9522) - Firmament VE VH-58055
16. Jenna (VRL-9221) - Resori VH-58468
17. Heli L. (VRL-0164) - Nordbo Djurisk
18. Annundwen (VRL-0399) - Larissa Irene AET VH-20885
19. Sini (VRL-5589) - Kaisan Kanttarelli VH-58537
20. Shinqua (VRL-9365) - Pimaani AET
21. Pipsa (VRL-8409) - Bjalla frå Frign VH-58169
22. Ilu (VRL-9314) - Usvatuulen Aamutähti VH-41985
23. Laurel (VRL-0401) - DT´s Temptation VH-46386
24. Sini (VRL-5589) - Never Heard VH-58540
25. Sofia (VRL-9040) - Milky way EST
26. VeronicaT (VRL-9522) - Lentäjän poika VH- 58063
27. Pipsa (VRL-8409) - Nerman Nenny VH-46717
28. Shinqua (VRL-9365) - Mólda frá Skolla
29. Pikkueläin (VRL-1785) - Kimono AET
30. Annundwen (VRL-0399) - Taicum Amphara AET VH-13368
31. Sastu (VRL-8084) - Vilivop VH-48203
32. Ilu (VRL-9314) - Ilu's Gintina VH-58095
33. Ros (VRL-0757) - Flametongue VH-45301
34. Pikkueläin (VRL-1785) - Quilde Telya AET VH-13376
35. Pikkueläin (VRL-1785) - Telpe Tumbe AET VH-15418
36. Kukka (VRL-5293) - WW' Winterys Winner
37. Toi (VRL-5265) - Jack
38. Shinqua (VRL-9365) - Skörtfolmin Aada
39. Ilu (VRL-9314) - T.H Paunetta VH-36921
40. Shinqua (VRL-9365) - Biguna
41. Reega (VRL-7813) - Lamourin Uinujainen VH-54081
42. Toi (VRL-5265) - Pearlescent CV
43. Ilu (VRL-9314) - Merculy II VH-57365
44. Shinqua (VRL-9365) - Humaus-tyttö VH-42488
45. Jokeri (VRL-9062) - Flore du Gite VH-55575
46. Odessa (VRL-0877) - Tähden Marakatti VH-50637
47. Odessa (VRL-0877) - Madame Meduusa
48. Siiri (VRL-9497) - Enchanted GB
2. Helppo B, avoin piirretyille
1. Pikkueläin (VRL-1785) - Telpe Tumbe AET VH-15418
2. Jenna (VRL-9221) - Rallati EST VH-56763
3. Ros (VRL-0757) - Kalaman Kalapee KIR VH-47863
4. Jenna (VRL-9221) - Jamahuto EST VH-42163
5. Shinqua (VRL-9365) - Golden Soldiers
6. Shinqua (VRL-9365) - Humaus-tyttö VH-42488
7. Sini (VRL-5589) - Have Faith VH-58619
8. Alina (VRL-8594) - Pella VH-42484
9. Pikkueläin (VRL-1785) - Kimono AET
10. Rinswe (VRL-6066) - Othello VH-56966
11. Laurel (VRL-0401) - KAD Jamie VH-46387
12. Jenna (VRL-9221) - Resori VH-58468
13. Ilu (VRL-9314) - UT Eternal Freedom VH-48190
14. Annundwen (VRL-0399) - Nasin Klaudia AET VH-31062
15. Ilu (VRL-9314) - Merculy II VH-57365
16. VeronicaT (VRL-9522) - Lentäjän poika VH- 58063
17. Tildy (VRL-6046) - Tohiseva Yötuuli VH-39277
18. Rinswe (VRL-6066) - Leányka VH-54343
19. Reega (VRL-7813) - RÖKin Tarinapoika VH-35842
20. Pipsa (VRL-8409) - Toivon Tuike VH-45980
21. Ilu (VRL-9314) - Einir VH-58112
22. Reega (VRL-7813) - Lamourin Uinujainen VH-54081
23. Dreamer (VRL-0809) - Black Blade VRL-18856
24. Sastu (VRL-8084) - Vilivop VH-48203
25. Sini (VRL-5589) - Best Memory VH-58541
26. Sastu (VRL-8084) - Geisha Rec VH-55401
27. Shinqua (VRL-9365) - Kaunottaren Helinä
28. Ilu (VRL-9314) - Usvatuulen Aamutähti VH-41985
29. Kukka (VRL-5293) - Knight for the Ladies AET VH-16399
30. Sastu (VRL-8084) - Nauma fra Demantur VH-55135
31. Kukka (VRL-5293) - Sambady M.C VH-51658
32. Ilu (VRL-9314) - UT Sleeping Beauty VH-41921
33. Shinqua (VRL-9365) - Pimaani AET
34. Kukka (VRL-5293) - Abat Jady VH-31069
35. Sanni (VRL-8866) - Solros VH-58674
36. Sini (VRL-5589) - Mundungus VH-58547
37. Sini (VRL-5589) - Vauhti-Vekkuli VH-58548
38. Ilu (VRL-9314) - Ilu's Gintina VH-58095
39. Toi (VRL-5265) - Jack
40. Ilu (VRL-9314) - Ornella VH-58131
41. Toi (VRL-5265) - Sel ZEL VH-39528
42. Kukka (VRL-5293) - WW' Winterys Winner
43. Odessa (VRL-0877) - Dil Chahata Hai VH-16709
44. Shinqua (VRL-9365) - Tootie Frutie
45. Toi (VRL-5265) - Pearlescent CV
46. Nana (VRL-8513) - Ilolan eliksiiri VH-42139
47. Odessa (VRL-0877) - Tähden Marakatti VH-50637
48. Kukka (VRL-5293) - Demir Guw VH-31033
49. Annúndwen (VRL-0399) - Iya VH-26461
50. Toi (VRL-5265) - Revon Nokena
51. Laurel (VRL-0401) - DT´s Temptation VH-46386
52. Annundwen (VRL-0399) - Tinwe Cassiopeiae AET VH-10485
53. Odessa (VRL-0877) - Madame Meduusa
54. Heli L. (VRL-0164) - AH Kalervo
55. Jenna (VRL-9221) - Deen Pelimanni VH-46232
56. Siiri (VRL-9497) - Enchanted GB
57. Pipsa (VRL-8409) - Solsikke VH-50376
58. Annundwen (VRL-0399) - Tinwe Telumtehtar AET VH-13375
59. Pipsa (VRL-8409) - Risto-Ryöväri VH-42483
60. Heli L. (VRL-0164) - AH Tuomion Merkki
61. VeronicaT (VRL-9522) - Firmament VE VH-58055
62. Ellady (VRL - 9565) - My Nicole
3. Helppo A, avoin piirretyille
1. Pikkueläin (VRL-1785) - Verneri Zat AET VH-13378
2. Annúndwen (VRL-0399) - Nar Rin Samba VH-17772
3. Carkki (VRL-3091) - Palmikko VH-41772
4. Ilu (VRL-9314) - UT Sleeping Beauty VH-41921
5. Heli L. (VRL-0164) - AH Kalervo
6. Kukka (VRL-5293) - Abat Jady VH-31069
7. Sastu (VRL-8084) - Silvester VH-34885
8. Jenna (VRL-9221) - Deen Pelimanni VH-46232
9. Rinswe (VRL-6066) - Gyors Fiú VH-54629
10. Sastu (VRL-8084) - Korean Kisälli VH-58170
11. Odessa (VRL-0877) - Usvan Helmi VH-45516
12. Rinswe (VRL-6066) - Leányka VH-54343
13. Pikkueläin (VRL-1785) - Veruco Zat AET VH-13379
14. Ros (VRL-0757) - Blonde Q VH-43105
15. Annúndwen (VRL-0399) - Istok Onyx AET VH-31100
16. Jenna (VRL-9221) - Jamahuto EST VH-42163
17. Shinqua (VRL-9365) - Tootie Frutie
18. Heli L. (VRL-0164) - AH Tuomion Merkki
19. Annundwen (VRL-0399) - Nasin Klaudia AET VH-31062
20. Sanni (VRL-8866) - Solros VH-58674
21. Tildy (VRL-6046) - Tohiseva Yötuuli VH-39277
22. Sastu (VRL-8084) - Reimari VH-44041
23. Toi (VRL-5265) - Sel ZEL VH-39528
24. Ilu (VRL-9314) - Ornella VH-58131
25. Shinqua (VRL-9365) - Kaunottaren Helinä
26. Pikkueläin (VRL-1785) - Soft Side AET VH-10484
27. Dreamer (VRL-0809) - Black Blade VRL-18856
28. Annúndwen (VRL-0399) - Yugaraic AET VH-18113
29. Rinswe (VRL-6066) - Othello VH-56966
30. Kukka (VRL-5293) - Demir Guw VH-31033
31. Pikkueläin (VRL-1785) - Snowangel AET VH-13371
32. Ilu (VRL-9314) - Einir VH-58112
33. Anne (VRL-6858) - Shera kel VH-58418
34. Ellady (VRL - 9565) - My Nicole
35. Jenna (VRL-9221) - Llyud Artania VH-53352
36. Carkki (VRL-3091) - Letkajenkka VH-41286
37. Sastu (VRL-8084) - Geisha Rec VH-55401
38. Shinqua (VRL-9365) - Golden Soldiers
4. Vaativa B, avoin piirretyille
1. Annúndwen (VRL-0399) - Nar Rin Samba VH-17772
2. Annúndwen (VRL-0399) - Priscilla AET VH-20211
3. Carkki (VRL-3091) - Palmikko VH-41772
4. Jenna (VRL-9221) - Llyud Artania VH-53352
5. Heli L. (VRL-0164) - Mico Tindo AET
6. Annúndwen (VRL-0399) - Yugaraic AET VH-18113
7. Sastu (VRL-8084) - Andrew VH-42128
8. Malina (VRL-9535) - Londonbeat xx VH-58234
9. Annúndwen (VRL-0399) - Gan Janly VH-31070
10. Pikkueläin (VRL-1785) - Veruco Zat AET VH-13379
11. Rinswe (VRL-6066) - Gyors Fiú VH-54629
12. Kukka (VRL-5293) - Zhiga VH-34593
13. Anne (VRL-6858) - Shera kel VH-58418
14. Pikkueläin (VRL-1785) - Verneri Zat AET VH-13378
15. Karoliina (VRL-9027) - Joyhofs Axel VH-46358
16. Annúndwen (VRL-0399) - Gazuca Charma AET VH-31099
17. Annúndwen (VRL-0399) - Istok Onyx AET VH-31100
18. Carkki (VRL-3091) - Letkajenkka VH-41286
5. Vaativa A, avoin piirretyille
1. Dreamer (VRL-0809) - Raad van Bestuur VRL-19514
2. Annúndwen (VRL-0399) - Kamomilla VH-33784
3. Heli L. (VRL-0164) - Mico Tindo AET
4. Annúndwen (VRL-0399) - Rhocda Milla VH-34513
5. Pikkueläin (VRL-1785) - Pizhar VH-30963
6. Annúndwen (VRL-0399) - Priscilla AET VH-20211
7. Kukka (VRL-5293) - Mount's Special VH-51614
8. Sastu (VRL-8084) - Pojan Pirulainen VRL-46716
9. Kukka (VRL-5293) - Zhiga VH-34593
10. Annúndwen (VRL-0399) - Gan Janly VH-31070
11. Annúndwen (VRL-0399) - Gazuca Charma AET VH-31099
6. Inter I, avoin piirretyille
1. Dreamer (VRL-0809) - Raad van Bestuur VRL-19514
2. Annúndwen (VRL-0399) - Skip Slide AET VH-10487
3. Kukka (VRL-5293) - Mount's Special VH-51614
4. Annúndwen (VRL-0399) - Kamomilla VH-33784
5. Annúndwen (VRL-0399) - Rhocda Milla VH-34513
6. Pikkueläin (VRL-1785) - Pizhar VH-30963
7. Sastu (VRL-8084) - Pojan Pirulainen VRL-46716
8. Annúndwen (VRL-0399) - Kitchi Burch AET VH-10488
2. Kilpailut ratsastetaan Seppeleen maneesilla
3. Ratsastaja saa osallistua luokkaan kymmenen kertaa. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
4. Luokkaan mahtuu 100 osallistujaa.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on vapaaehtoinen.
6. Tulokset arvontakoneesta, lyhyen kaavan kautta.
7. Vastuuhenkilönä Anne (ellin.ratsutalli@hotmail.com)
8. Viralliset tulokset nähtävissä VRL:n tulosarkistossa.
9. Kilpailut ovat osa PKK-cupia. Tämä on kevään kolmas osakilpailu kouluratsastuksessa.
Luokat:
1. Helppo C, avoin piirretyille
2. Helppo B, avoin piirretyille
3. Helppo A, avoin piirretyille
4. Vaativa B, avoin piirretyille
5. Vaativa A, avoin piirretyille
6. Inter I, avoin piirretyille
Osallistua saa vasta kun kilpailu löytyy VRL:n kalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 12.3.2009 klo 18.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx) - Hevonen VH-xxxxx, http://osoite
Tulokset:
1. Helppo C, avoin piirretyille
1. Karoliina (VRL-9027) - Joyhofs Axel VH-46358
2. Sini (VRL-5589) - Until So Far VH-58539
3. Laurel (VRL-0401) - KAD Jamie VH-46387
4. enna (VRL-9221) - Rallati EST VH-56763
5. Ilu (VRL-9314) - UT Eternal Freedom VH-48190
6. Odessa (VRL-0877) - Dil Chahata Hai VH-16709
7. Sini (VRL-5589) - Nostalgic Nemb VH-58967
8. Toi (VRL-5265) - Revon Nokena
9. Kukka (VRL-5293) - Sambady M.C VH-51658
10. Kukka (VRL-5293) - Knight for the Ladies AET VH-16399
11. Sini (VRL-5589) - Take Your Time VH-58912
12. Annundwen (VRL-0399) - Tinwe Telumtehtar AET VH-13375
13. Annundwen (VRL-0399) - Tinwe Cassiopeiae AET VH-10485
14. Reega (VRL-7813) - RÖKin Tarinapoika VH-35842
15. VeronicaT (VRL-9522) - Firmament VE VH-58055
16. Jenna (VRL-9221) - Resori VH-58468
17. Heli L. (VRL-0164) - Nordbo Djurisk
18. Annundwen (VRL-0399) - Larissa Irene AET VH-20885
19. Sini (VRL-5589) - Kaisan Kanttarelli VH-58537
20. Shinqua (VRL-9365) - Pimaani AET
21. Pipsa (VRL-8409) - Bjalla frå Frign VH-58169
22. Ilu (VRL-9314) - Usvatuulen Aamutähti VH-41985
23. Laurel (VRL-0401) - DT´s Temptation VH-46386
24. Sini (VRL-5589) - Never Heard VH-58540
25. Sofia (VRL-9040) - Milky way EST
26. VeronicaT (VRL-9522) - Lentäjän poika VH- 58063
27. Pipsa (VRL-8409) - Nerman Nenny VH-46717
28. Shinqua (VRL-9365) - Mólda frá Skolla
29. Pikkueläin (VRL-1785) - Kimono AET
30. Annundwen (VRL-0399) - Taicum Amphara AET VH-13368
31. Sastu (VRL-8084) - Vilivop VH-48203
32. Ilu (VRL-9314) - Ilu's Gintina VH-58095
33. Ros (VRL-0757) - Flametongue VH-45301
34. Pikkueläin (VRL-1785) - Quilde Telya AET VH-13376
35. Pikkueläin (VRL-1785) - Telpe Tumbe AET VH-15418
36. Kukka (VRL-5293) - WW' Winterys Winner
37. Toi (VRL-5265) - Jack
38. Shinqua (VRL-9365) - Skörtfolmin Aada
39. Ilu (VRL-9314) - T.H Paunetta VH-36921
40. Shinqua (VRL-9365) - Biguna
41. Reega (VRL-7813) - Lamourin Uinujainen VH-54081
42. Toi (VRL-5265) - Pearlescent CV
43. Ilu (VRL-9314) - Merculy II VH-57365
44. Shinqua (VRL-9365) - Humaus-tyttö VH-42488
45. Jokeri (VRL-9062) - Flore du Gite VH-55575
46. Odessa (VRL-0877) - Tähden Marakatti VH-50637
47. Odessa (VRL-0877) - Madame Meduusa
48. Siiri (VRL-9497) - Enchanted GB
2. Helppo B, avoin piirretyille
1. Pikkueläin (VRL-1785) - Telpe Tumbe AET VH-15418
2. Jenna (VRL-9221) - Rallati EST VH-56763
3. Ros (VRL-0757) - Kalaman Kalapee KIR VH-47863
4. Jenna (VRL-9221) - Jamahuto EST VH-42163
5. Shinqua (VRL-9365) - Golden Soldiers
6. Shinqua (VRL-9365) - Humaus-tyttö VH-42488
7. Sini (VRL-5589) - Have Faith VH-58619
8. Alina (VRL-8594) - Pella VH-42484
9. Pikkueläin (VRL-1785) - Kimono AET
10. Rinswe (VRL-6066) - Othello VH-56966
11. Laurel (VRL-0401) - KAD Jamie VH-46387
12. Jenna (VRL-9221) - Resori VH-58468
13. Ilu (VRL-9314) - UT Eternal Freedom VH-48190
14. Annundwen (VRL-0399) - Nasin Klaudia AET VH-31062
15. Ilu (VRL-9314) - Merculy II VH-57365
16. VeronicaT (VRL-9522) - Lentäjän poika VH- 58063
17. Tildy (VRL-6046) - Tohiseva Yötuuli VH-39277
18. Rinswe (VRL-6066) - Leányka VH-54343
19. Reega (VRL-7813) - RÖKin Tarinapoika VH-35842
20. Pipsa (VRL-8409) - Toivon Tuike VH-45980
21. Ilu (VRL-9314) - Einir VH-58112
22. Reega (VRL-7813) - Lamourin Uinujainen VH-54081
23. Dreamer (VRL-0809) - Black Blade VRL-18856
24. Sastu (VRL-8084) - Vilivop VH-48203
25. Sini (VRL-5589) - Best Memory VH-58541
26. Sastu (VRL-8084) - Geisha Rec VH-55401
27. Shinqua (VRL-9365) - Kaunottaren Helinä
28. Ilu (VRL-9314) - Usvatuulen Aamutähti VH-41985
29. Kukka (VRL-5293) - Knight for the Ladies AET VH-16399
30. Sastu (VRL-8084) - Nauma fra Demantur VH-55135
31. Kukka (VRL-5293) - Sambady M.C VH-51658
32. Ilu (VRL-9314) - UT Sleeping Beauty VH-41921
33. Shinqua (VRL-9365) - Pimaani AET
34. Kukka (VRL-5293) - Abat Jady VH-31069
35. Sanni (VRL-8866) - Solros VH-58674
36. Sini (VRL-5589) - Mundungus VH-58547
37. Sini (VRL-5589) - Vauhti-Vekkuli VH-58548
38. Ilu (VRL-9314) - Ilu's Gintina VH-58095
39. Toi (VRL-5265) - Jack
40. Ilu (VRL-9314) - Ornella VH-58131
41. Toi (VRL-5265) - Sel ZEL VH-39528
42. Kukka (VRL-5293) - WW' Winterys Winner
43. Odessa (VRL-0877) - Dil Chahata Hai VH-16709
44. Shinqua (VRL-9365) - Tootie Frutie
45. Toi (VRL-5265) - Pearlescent CV
46. Nana (VRL-8513) - Ilolan eliksiiri VH-42139
47. Odessa (VRL-0877) - Tähden Marakatti VH-50637
48. Kukka (VRL-5293) - Demir Guw VH-31033
49. Annúndwen (VRL-0399) - Iya VH-26461
50. Toi (VRL-5265) - Revon Nokena
51. Laurel (VRL-0401) - DT´s Temptation VH-46386
52. Annundwen (VRL-0399) - Tinwe Cassiopeiae AET VH-10485
53. Odessa (VRL-0877) - Madame Meduusa
54. Heli L. (VRL-0164) - AH Kalervo
55. Jenna (VRL-9221) - Deen Pelimanni VH-46232
56. Siiri (VRL-9497) - Enchanted GB
57. Pipsa (VRL-8409) - Solsikke VH-50376
58. Annundwen (VRL-0399) - Tinwe Telumtehtar AET VH-13375
59. Pipsa (VRL-8409) - Risto-Ryöväri VH-42483
60. Heli L. (VRL-0164) - AH Tuomion Merkki
61. VeronicaT (VRL-9522) - Firmament VE VH-58055
62. Ellady (VRL - 9565) - My Nicole
3. Helppo A, avoin piirretyille
1. Pikkueläin (VRL-1785) - Verneri Zat AET VH-13378
2. Annúndwen (VRL-0399) - Nar Rin Samba VH-17772
3. Carkki (VRL-3091) - Palmikko VH-41772
4. Ilu (VRL-9314) - UT Sleeping Beauty VH-41921
5. Heli L. (VRL-0164) - AH Kalervo
6. Kukka (VRL-5293) - Abat Jady VH-31069
7. Sastu (VRL-8084) - Silvester VH-34885
8. Jenna (VRL-9221) - Deen Pelimanni VH-46232
9. Rinswe (VRL-6066) - Gyors Fiú VH-54629
10. Sastu (VRL-8084) - Korean Kisälli VH-58170
11. Odessa (VRL-0877) - Usvan Helmi VH-45516
12. Rinswe (VRL-6066) - Leányka VH-54343
13. Pikkueläin (VRL-1785) - Veruco Zat AET VH-13379
14. Ros (VRL-0757) - Blonde Q VH-43105
15. Annúndwen (VRL-0399) - Istok Onyx AET VH-31100
16. Jenna (VRL-9221) - Jamahuto EST VH-42163
17. Shinqua (VRL-9365) - Tootie Frutie
18. Heli L. (VRL-0164) - AH Tuomion Merkki
19. Annundwen (VRL-0399) - Nasin Klaudia AET VH-31062
20. Sanni (VRL-8866) - Solros VH-58674
21. Tildy (VRL-6046) - Tohiseva Yötuuli VH-39277
22. Sastu (VRL-8084) - Reimari VH-44041
23. Toi (VRL-5265) - Sel ZEL VH-39528
24. Ilu (VRL-9314) - Ornella VH-58131
25. Shinqua (VRL-9365) - Kaunottaren Helinä
26. Pikkueläin (VRL-1785) - Soft Side AET VH-10484
27. Dreamer (VRL-0809) - Black Blade VRL-18856
28. Annúndwen (VRL-0399) - Yugaraic AET VH-18113
29. Rinswe (VRL-6066) - Othello VH-56966
30. Kukka (VRL-5293) - Demir Guw VH-31033
31. Pikkueläin (VRL-1785) - Snowangel AET VH-13371
32. Ilu (VRL-9314) - Einir VH-58112
33. Anne (VRL-6858) - Shera kel VH-58418
34. Ellady (VRL - 9565) - My Nicole
35. Jenna (VRL-9221) - Llyud Artania VH-53352
36. Carkki (VRL-3091) - Letkajenkka VH-41286
37. Sastu (VRL-8084) - Geisha Rec VH-55401
38. Shinqua (VRL-9365) - Golden Soldiers
4. Vaativa B, avoin piirretyille
1. Annúndwen (VRL-0399) - Nar Rin Samba VH-17772
2. Annúndwen (VRL-0399) - Priscilla AET VH-20211
3. Carkki (VRL-3091) - Palmikko VH-41772
4. Jenna (VRL-9221) - Llyud Artania VH-53352
5. Heli L. (VRL-0164) - Mico Tindo AET
6. Annúndwen (VRL-0399) - Yugaraic AET VH-18113
7. Sastu (VRL-8084) - Andrew VH-42128
8. Malina (VRL-9535) - Londonbeat xx VH-58234
9. Annúndwen (VRL-0399) - Gan Janly VH-31070
10. Pikkueläin (VRL-1785) - Veruco Zat AET VH-13379
11. Rinswe (VRL-6066) - Gyors Fiú VH-54629
12. Kukka (VRL-5293) - Zhiga VH-34593
13. Anne (VRL-6858) - Shera kel VH-58418
14. Pikkueläin (VRL-1785) - Verneri Zat AET VH-13378
15. Karoliina (VRL-9027) - Joyhofs Axel VH-46358
16. Annúndwen (VRL-0399) - Gazuca Charma AET VH-31099
17. Annúndwen (VRL-0399) - Istok Onyx AET VH-31100
18. Carkki (VRL-3091) - Letkajenkka VH-41286
5. Vaativa A, avoin piirretyille
1. Dreamer (VRL-0809) - Raad van Bestuur VRL-19514
2. Annúndwen (VRL-0399) - Kamomilla VH-33784
3. Heli L. (VRL-0164) - Mico Tindo AET
4. Annúndwen (VRL-0399) - Rhocda Milla VH-34513
5. Pikkueläin (VRL-1785) - Pizhar VH-30963
6. Annúndwen (VRL-0399) - Priscilla AET VH-20211
7. Kukka (VRL-5293) - Mount's Special VH-51614
8. Sastu (VRL-8084) - Pojan Pirulainen VRL-46716
9. Kukka (VRL-5293) - Zhiga VH-34593
10. Annúndwen (VRL-0399) - Gan Janly VH-31070
11. Annúndwen (VRL-0399) - Gazuca Charma AET VH-31099
6. Inter I, avoin piirretyille
1. Dreamer (VRL-0809) - Raad van Bestuur VRL-19514
2. Annúndwen (VRL-0399) - Skip Slide AET VH-10487
3. Kukka (VRL-5293) - Mount's Special VH-51614
4. Annúndwen (VRL-0399) - Kamomilla VH-33784
5. Annúndwen (VRL-0399) - Rhocda Milla VH-34513
6. Pikkueläin (VRL-1785) - Pizhar VH-30963
7. Sastu (VRL-8084) - Pojan Pirulainen VRL-46716
8. Annúndwen (VRL-0399) - Kitchi Burch AET VH-10488